wz
dobrmani.unas.cz

Unavte dobrmana u Podleského rybníku

Za dvě hodiny námahy pět minut klidu

Kdo má typicky temperamentního dobrmana ví, že utahat ho, je práce na celý den. Běžně se dočtete, že tento opravdu živý pes potřebuje aspoň dvě dvouhodinové procházky denně, aby od něho byl klid. A vzhledem k tomu, že čtyřhodinové pochody tam a zpátky po chodníku nejsou příliš vzrušující, vždycky se hodí nějaký ten tip na pěkný výlet, při němž můžete svou neutahatelnou bestii volně vypustit.

Patnáct minut z Prahy

Podleský rybník najdete jen kousek za Uhříněvsí - 15km od Prahy cestou po dálnici D1. Rybník má rozlohu 14 hektarů a je třetím největším rybníkem v Praze.

Kozy, třešně, rodeo

Parkovat můžete prakticky přímo u rybníku, a pak už se můžete vydat hned několika cestami na procházku. Zabloudit můžete třeba do třešnového sadu a pro farmářské fandy je tu i malá kozí farma. Rybník nabízí hned několik pohodlných a pozvolných přístupů do vody, a to jak psům tak lidem. Přivřete-li oko, můžete si tu snad na chvíli i připadat jako na pláži. Za celou dobu našeho tamního pobytu jsme narazili jen na pár pejskařů a rekreačních cyklistů. Takže opravdu klídek. Jediné, na co by jste si snad měli dát pozor, jsou koně, na kterých se zde příznivci stvoření poněkud větších než je dobrman, občas prohánějí. Pokud na koníky váš pes není zvyklý, mohl by se polekat on jich, oni jeho a následné rodeo, by nemuselo skončit nejlépe, tudíž je lepší si psíka podržet.Na hlavní stránku

» Jakékoliv šíření obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu autora zakázáno «
© 2008-2009 Morbi | www.dobrmani.unas.cz | webdesign by Morbi